| Konektor n mashkull RF koaksial me ngarkesë artificiale 50w | |
| Modeli Nr. | TEL-TLNM50W |
| Elektrike | |
| Impedanca karakteristike | 50 ohm |
| Diapazoni i Frekuencës | DC-3GHz |
| VSWR | ≤1.20 |
| Kapaciteti i energjisë | 50 vat |
| Lidhës RF | Lidhës N Mashkull |
| Materiali dhe veshja | |
| Emri i pjesëve | Materiali |
| Trupi i lidhësit | Tunxh |
| Izolator | PTFE |
| Përçuesi i Brendshëm | Bronzi i Fosforit |
| Strehim | Alumini |
| Mjedisore | |
| Temperatura e funksionimit | -45~ 85 ℃ |
| Temperatura e ruajtjes | -60~120℃ |
| Shkalla e rezistencës ndaj motit | IP65 |
| Lagështia Relative | 5%-95% |
| RoHs (2002/95/KE) | Në përputhje me përjashtim |
| Pesha (Neto) | 340g |
● Brez i gjerë frekuence DC-3GHz
● Intermodulim me Kalim të Ulët
● VSWR i ulët
● Saktësi e Ulët e Dobësimit
● Përdoret gjerësisht për Zgjidhje Brenda Ndërtesës
Shërbimet tona
1. Përgjigjuni kërkesës suaj brenda 24 orëve.
2. Modeli i pagesës: T/T, L/C, Paypal dhe Western Union
3. Shumë modele transporti: Nga ajri, Nga deti, Express (DHL, Fedex, TNT UPS...)
4. Koha e dorëzimit: Normalisht 14 ditë pas marrjes së porosisë
5. Porti i ngarkimit: Shangai
6. Periudha e garancisë: Brenda 12 muajve pas dërgesës.
7. Udhëzues përdorimi (Udhëzime) sipas kërkesës.
8. Vizatimi, mostra dhe paketa e personalizuar mund të bëhen.
Specifikimet Teknike:
| Produkt | Përshkrimi | Nr. i Pjesës |
| Ngarkesa e Terminimit | N Mashkull / N Femër, 2W | TEL-TL-NM/F2W |
| N Mashkull / N Femër, 5W | TEL-TL-NM/F5W | |
| N Mashkull / N Femër, 10W | TEL-TL-NM/F10W | |
| N Mashkull / N Femër, 25W | TEL-TL-NM/F25W | |
| N Mashkull / N Femër, 50W | TEL-TL-NM/F50W | |
| N Mashkull / N Femër, 100W | TEL-TL-NM/F100W | |
| DIN Mashkull / Femër, 10W | TEL-TL-DINM/F10W | |
| DIN Mashkull / Femër, 25W | TEL-TL-DINM/F25W | |
| DIN Mashkull / Femër, 50W | TEL-TL-DINM/F50W | |
| DIN Mashkull / Femër, 100W | TEL-TL-DINM/F100W |
Pyetje të shpeshta
Po në lidhje me cilësinë e produkteve tuaja?
Të gjitha produktet që furnizojmë testohen në mënyrë strikte nga departamenti ynë i kontrollit të cilësisë para dërgesës.
A mund të ofroni mostra për t'i testuar para se të vendosni një porosi zyrtare?
Mostrat për qëllime testimi mund të paraqiten falas me kusht që ju të mbuloni koston e transportit.
Sa zgjat zakonisht koha e dorëzimit tuaj?
Koha jonë e dorëzimit është zakonisht brenda 14 ditëve pasi të marrim porosinë tuaj.
Cilat janë Metodat tuaja të Transportit?
Nga Deti; Nga Ajri (porti i Shangait); ose nga UPS, DHL, FeDex, TNT etj.
A mund të na dërgoni një mostër që ta zhvillojmë?
Po, mundemi. Mostrat mund të dorëzohen brenda 7 ditëve pune.
A mund ta shtypim logon ose emrin e kompanisë sonë në produktet ose paketimin tuaj?
Po, mundeni. Logoja dhe emri i kompanisë mund të shtypen në produktet tona. Mund të na dërgoni punimet artistike.me email në formatin JPEG ose TIFF.
A është MOQ i fiksuar?
MOQ është fleksibël dhe ne pranojmë porosi të vogla në herën e parë si porosi prove.
| Karakteristikat elektrike | |
| Impedanca e karakteristikave | 50 Ohm |
| Diapazoni i Frekuencës | DC~3 GHz |
| Lagështia e punës | 0-90% |
| Vlerësimi i Fuqisë | 50w |
| Lidhës | Mashkull N |
| VSWR | 1.15 |
| Diapazoni i temperaturës ℃ | -35~+65 |
Udhëzime instalimi për kabllo super fleksibël N ose 7/16 ose 4310 1/2″
Struktura e lidhësit: (Fig. 1)
A. arra e përparme
B. arra e pasme
C. guarnicion

Dimensionet e zhveshjes janë siç tregohen në diagram (Fig. 2), duhet t'i kushtohet vëmendje gjatë zhveshjes:
1. Sipërfaqja fundore e përçuesit të brendshëm duhet të jetë e pjerrët.
2. Hiqni papastërtitë si guri i bakrit dhe gërvishtjet në sipërfaqen fundore të kabllit.

Montimi i pjesës izoluese: Vidhosni pjesën izoluese përgjatë përçuesit të jashtëm të kabllit siç tregohet në diagram (Fig. 3).

Montimi i arrës së pasme (Fig. 3).

Bashkoni arrën e përparme dhe të pasme duke e vidhosur siç tregohet në diagram (Fig. 5)
1. Përpara se të vidhosni, lyejeni një shtresë yndyre lubrifikuese në unazën O.
2. Mbajeni arrën e pasme dhe kabllon të palëvizshme. Vidhosni trupin kryesor të guaskës në trupin e guaskës së pasme. Vidhosni trupin kryesor të guaskës së pasme duke përdorur çelës majmuni. Montimi ka përfunduar.
