Mbyllje me vulë xheli për kabllon ushqyes 7/8'' në kompletin e tokëzimit
Zbatimi: Kit tokëzimi për kabllo ushqyese 7/8” për mbrojtje nga moti
Madhësia: Gjatësia 124 mm * Gjerësia 89.5 mm * Lartësia 40 mm
Pesha neto, 107.5g
Klasa e vulosjes, IP 68
Modeli: TEL-GSC-7/8” në kompletin e tokëzimit
Përshkrim: Produktet e mbylljes me xhel ofrojnë një metodë të shpejtë dhe me aftësi instalimi të nivelit të ulët për të mbrojtur nga moti lidhjet "me antenë" dhe "me antenë ushqyese". Karakteristikat:
Instalim i shpejtë. Instalimi i mbylljeve me xhel Telsto mund të kryhet brenda sekondave.
Mbylljet me xhel Telsto janë të lehta për t'u hequr dhe në shumicën e rasteve të ripërdorshme.
Mbylljet me vulë Telsto Gel kanë një dizajn mbështjellës dhe nuk kërkojnë shkëputje të lidhjes kabllore.
Mbylljet me xhel Telsto nuk kërkojnë mjete ose materiale të posaçme për instalim.
| Mbyllje me xhel | |
| Model | TEL-GSC-7/8G |
| Funksioni | Mbyllje me vulë xheli për kabllon ushqyes 7/8'' në kompletin e tokëzimit |
| Materiali | PC+SEBS |
| Madhësia | Gjatësia 124 mm, Gjerësia 89.5 mm, Lartësia 40 mm |
| Hyrje | Ushqyes 7/8" (27-29 mm) |
| Prodhimi | tel tokëzimi (7-8 mm) |
| Pesha neto | 188g |
| Jetëgjatësia | Më shumë se 10 vjet |
| Rezistenca ndaj korrozionit dhe rrezeve ultravjollcë | H2S, kaloi testin ultravjollcë |
| Rezistencë ndaj akullit dhe borës | deri në 100 mm, pa rrjedhje uji, pa ndryshim forme |
| Niveli i papërshkueshmërisë nga uji | IP68 |
| Niveli i rezistencës ndaj zjarrit | HB |
| Rezistencë ndaj stuhive të shiut | 100E 150 mm/orë |