Adaptuesit e këndit përdoren për të bashkangjitur një sërë varësesh kabllosh në elementët këndorë të kullës pa shpuar asnjë vrimë në këmbën e kullës. Meqenëse sistemi i linjës së transmetimit RF ka nevojë për shumë kapëse speciale për të fiksuar kabllot dhe pajisjet, Telsto ka hapur këtë linjë speciale për këto aplikime speciale. Ne mund të prodhojmë kapëse bazuar në kërkesat e klientit.
| Specifikimet e Përgjithshme | |
| Lloji i përshtatësit | Përshtatës këndi |
| Lloji i materialit | Çelik inox 304 |
| Ngarkesa maksimale | Kabllo me tre shtresa, 1 -5/8 inç |
| Montimi | Vrimë me rubinet 3/8 inç, 3/4 inç |
| Përmasat | |
| Gjatësia e brendshme | 25.40 mm |
| Gjerësia e brendshme | 22.23 mm |
| Gjatësia e jashtme | 50.80 mm |
| Gjerësia e Jashtme | 57.15 mm |
| Specifikimet mekanike | |
| Momenti i instalimit Torque Max | 15.0 ft lb |
| Çift rrotullues instalimi Min | 11.0 ft lb |
| Trashësia e materialit | 2.667 mm |
| Specifikimet e paketuara | |
| Lartësia | 150 mm |
| Gjatësia | 350 mm |
| Gjerësia | 300 mm |
| Pesha e transportit | 23.30 kg |
| Sasia e paketës | 100 copë |
Adaptues prej çeliku inox që përdoret për të bashkangjitur një sërë varësesh kabllosh në elementët këndorë të kullës pa shpuar asnjë vrimë në këmbën e kullës.
· 1. Hapje ekstra e gjerë 1'' për shkathtësi
· 2. Vrima 3/4'' pranojnë varëse me mbyllje të menjëhershme
· 3. Materiali: çelik inox
· 4. Përfshin bulon me kokë katrore SS 3/8''X1-3/4''
| Pjesa NR. | Përshkrimi | UOM |
| UA3 | Përshtatës këndi SS me vrima me prerje 3/4'' | Kit me 10 copë |
| Kushtet tregtare | CIF, DDU, EX-WORKS |
| Kushtet e pagesës | T/T, L/C, i negociueshëm |
| MOQ | 1 |
| Kapaciteti i furnizimit | 100000 copë në muaj |
| Koha e përgatitjes | 3-15 ditë |
| Dërgesë | Deti, Ajri, Ekspresi |
| Port | Shangai |
| Disponueshmëria e mostrës | Po |
| Koha e mostrës | 3-5 ditë |
| Paketimi | Qese plastike, Karton, Paletë |